Noclegi przy Pałacu

Noclegi przy Pałacu

Zapraszamy do naszych obiektów noclegowych przy Pałacu.

Pokoje noclegowe czynne są codziennie. Bar w restauracji w Kuźni Pałacowej oferuje ciasta oraz napoje zimne i ciepłe od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00. 

Przechadzając się po pałacowym parku, otulony spokojem i unoszącą się wokół magiczną atmosferą, zechcesz zatrzymać się tutaj na dłużej i poczuć niespieszny rytm natury z wolna poruszający liśćmi drzew tuż ponad głowami. Tuż przy Pałacu znajdujesz budynek pierwotnej kuźni, który w 2013 roku został odrestaurowany i przekształcony w kameralny obiekt noclegowy – Kuźnię Pałacową. Zapraszamy do spędzenia spokojnej nocy w naszych pokojach.

Drugie z miejsc noclegowych to niecodzienny Apartament Baszta dla 4 osób, który mieści się w starej stróżówce na terenie Pałacu w Korczewie. Na dwóch kondygnacjach znajdują się dwa pokoje (salon z kominkiem oraz sypialnia), łazienka, WC oraz kuchnia wyposażona w sprzęt niezbędny do samodzielnego przygotowania posiłków. Do dyspozycji gości jest również mały ogródek. Baszta została wzniesiona w latach 30-tych jako część wizji architekta Stanisława Noakowskiego, który przeprojektował pałac po pierwszej wojnie światowej.